Medcezir 11. Bölüm TEK PARÇA

Yine muhteşem bir bölüm ile bizlerle olan ”Medcezir” dizisi yine beklentileri boşa çıkarmayıp harika bir bölüm ile izleyicisiyle buluştu. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı dizide bu hafta 11. bölüm ile sevenlerinin karşısındaydı.
Medcezir Dizisi ile bu hafta Yaman ile Selim’le birlikte, stil gecesine giderken kurye tarafından getirilen sözde babasından gelen mektubun peşine düşüp direk annesinin yanına gider Yaman ve mektup olayını sorar duydukları ise onu pekde memnun etmez.. işte merakla beklenen yeni bölüm

Medcezir 11. bölüm merakla beklendiğinde Yaman mektıup olayında ilk gideceği yerin adresi annesi Nevin olur. karşısında aniden Yaman’ı gören Nevin, Yaman’ın cevabını aradığı soruların hiç birine cevap veremez. Çünkü Yaman’ın beklediği cevapların hepsi cevaplayamayacağı kadar karanlıktır.

Medcezir Dizisi fan ziyaretçileri, Nevin’in Oğlunu geçmişte bıraktıklarından uzak tutmaya çalışır. Yaman ise annesiini verdiği cevaplar karşısında şüpheye düşer ve bu olayın üstüne daha bir etkili halde düşecektir. Çünkü Annesinin ondan birşeylerin sakladığı konusunda artık daha emin.

Medcezir Son Bölüm bu hafta ayrı bir güzellikle haftanın son gününde gerek sosyal medya olsun gerekse haber siteleri tarafından yine özellikle twitterde gündem parçası olan ”Medcezir Dizisi” bu haftayada damga vurduğunu söyleyebiliriz.

MEDCEZİR DİZİSİ 11. BÖLÜM TEK PARÇA OLARAK EKLENMİŞTİR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>