Medcezir 6. Bölüm TEK PARÇA

Büyük bi merakla beklenen ”Medcezir Dizisi” yeni bölümü ile dün akşam bizlerleydi. Peki Medcezir 6. bölümde neler yaşanda süprizler ve hayal kırıkları nelerdi? Mira aniden rahatsızlanıp hastaneye kaldırılıyor ve yapılan incelemeler sonucu Mira’nın acilen ameliyata alınması gerektiği kararına varılıyor ve Medcezir Mira çok önemli bir ameliyata alınır.

Medcezir Yaman ise durumu öğrendiğinde büyük bir üzüntü ve şok yaşamaktadır. Hastanede karşılaştığı annesi ise onu üzmemek ve kafasını karıştırmamak adına Yaman ile arasındaki soğuklukların devam etmesini sağlar. Mira alındığı ameliyatta operasyonu başarılı bir şekilde geçmesine rağmen aldığı haber ile ailesiyle birlikte yıkılır.

Hasan ise, Mira’yı hastaneye yetiştirdikden sonra maddi anlamda bir beklentinin içine girer ve olay günü yine Yaman sinirlerine hakim olamayıp Hasan’ın üzerine yürüdü.. hastanede bunlar yaşanırken diğer yandan serezler ise tedirgin.

Serezlerde Yaman’ın sınava girmemesi gerginliği yaşanırken Avukar Selim bir türlü bu durumu kabullenemez. Çünkü sınava girmeyen Yaman için artık Üniversite hayal olmuştur..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>